Czas na trymestr zimowy

Data publikacji: środa, 24.11.2021

Trwają już zajęcia w jesiennym trymestrze, a my kończymy przygotowania do uruchomienia trymestru kolejnego. Rada Programowa Uniwersytetu Otwartego zatwierdziła dzisiaj 62 tematy kursów na trymestr zimowy. Już 3 grudnia będziecie Państwo mogli zapoznać się z nową ofertą na naszej stronie internetowej. Od tego dnia rozpoczniemy też rekrutację.

Przypominamy, że o zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia w trymestrze zimowym rozpoczną się w drugiej połowie stycznia 2022 roku.

Utrzymujący się stan pandemii, spowodował, że nasze kursy. prowadzimy przede wszystkim  w trybie zdalnym. W nowym roku akademickim pojawiła się co prawda możliwość prowadzenia zajęć stacjonarnie, w siedzibie uczelni, ale takich ofert mamy niewiele, zaledwie kilka, większość z możliwością w razie potrzeby, ich dokończenia w trybie online.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza.