Inauguracja nowego roku akademickiego w Uniwersytecie Otwartym UAM.

Data publikacji: niedziela, 07.10.2018

Zapraszamy na uroczystą inauguracje roku akademickiego w Uniwersytecie Otwartym UAM, która odbędzie się w czwartek 11 października br. o godz. 18.00 w Sali Lubrańskiego  w Collegium Minus przy ul Wieniawskiego 1.

W programie uroczystości przewidujemy wystąpienia władz rektorskich, sprawozdanie Pełnomocnika Rektora ds. Uniwersytetu Otwartego UAM, wręczenie nagród wykładowcom i słuchaczom oraz wykład inauguracyjny pana prof. dr hab. Zbigniewa Pilarczyka pt. „To co nie udało się jezuitom, zrobił…lekarz – inne spojrzenie na historię Uniwersytetu Poznańskiego”.

Dla naszych słuchaczy inauguracja będzie okazją do spotkania ulubionych wykładowców, poznania władz uczelni i Rady Programowej UO UAM oraz zapoznania się z planami rozwoju Uniwersytetu Otwartego..