Nowy rok akademicki 2020/2021

Data publikacji: środa, 02.09.2020

Szanowni Państwo,

Koronawirus nie ustępuje. Nasze nadzieje na prowadzenie zajęć w nowym roku akademickim w sposób tradycyjny okazały się płonne. Ostatnie Zarządzenie Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu nr 486/2019/2020 z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie organizacji kształcenia w roku akademickim 2020/2021 nie pozostawia wątpliwości, że podstawową formą kształcenia pozostanie tryb zdalny z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W Uniwersytecie Otwartym uruchomienie kursów w trymestrze jesiennym w sposób tradycyjny będziemy traktować jako wyjątek, bowiem priorytetem dla nas pozostaje dalej bezpieczeństwo naszych słuchaczy i wykładowców.

Nasza oferta ukaże się na stronie Uniwersytetu Otwartego 18 września. Planujemy, że zajęcia rozpoczną się po 23 października.