Nagłówek Uniwersytetu Otwartego UAM

Nowy rok akademicki – 2021/2022. Zapraszamy wykładowców UAM do współpracy

Data publikacji: wtorek, 25.05.2021

Uniwersytet Otwarty UAM w październiku będzie obchodził pięciolecie swojej działalności W tym czasie uruchomiliśmy prawie 400 kursów dla ponad 7 tysięcy słuchaczy. Do tej pory w naszym projekcie uczestniczyło ok. czterystu wykładowców z UAM. Wybuch pandemii, spowodował, że od maja ubiegłego roku zajęcia prowadzimy wyłącznie w trybie online, pojawia się jednak nadzieja, że od jesieni  będziemy mogli powrócić do nauczana w trybie tradycyjnym.

I choć nie wiemy jeszcze jak będziemy funkcjonować w przyszłym roku akademickim, to na pewno musimy się do niego przygotować. Informujemy uprzejmie, że przyjmujemy już propozycje wykładowców prowadzenia kursów w pierwszym trymestrze jesiennym. Ponieważ zajęcia zaczniemy od 22 października 2021 roku, zapisy na kursy powinniśmy uruchomić  we wrześniu. Musimy więc mieć gotową ofertę przed wakacjami.

W tej sytuacji zwracamy się do wszystkich pracowników UAM z prośbą o zgłaszanie tematów zajęć do 30 czerwca, by mieć czas na ich opracowanie  i zatwierdzenie przez Radę Programową  UO UAM.

Prosimy o zgłaszanie ofert za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału  lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Liczymy na współpracę  i pomóc w realizacji naszego projektu.