Organizacja zajęć w Uniwersytecie Otwartym. Komunikat nr 2.

Data publikacji: wtorek, 17.03.2020

Szanowni Państwo,

Podobnie jak w całym UAM, zawieszone są w dalszym ciągu zajęcia w Uniwersytecie Otwartym. Nie zamierzamy ich odwoływać. Sytuacja jest jednak dynamiczna i zmienia się z dnia na dzień. Czas zamknięcia szkół i uczelni może być wydłużony poza 25 marca. Dzisiaj nie jesteśmy w stanie podać żadnych wiążących terminów dotyczących rozpoczęcia zajęć. Priorytetem pozostaje dla nas dokończenie kursów trymestru zimowego. Dołożymy starań, by stało się to jak najszybciej.

Kwestią otwartą jest rozpoczęcie zajęć trymestru wiosennego. Uruchomiliśmy ok. 20 kursów. Na pozostałe wyznaczyliśmy nowe terminy płatności. Większość z nich będzie miała zmienione też daty odbywania zajęć – w jakim stopniu, tego oczywiście nie wiemy. Możemy przedłużyć zajęcia o 2-3 tygodnie, możemy zwiększyć częstotliwość ich odbywania lub liczbę godzin przypadających na jedno spotkanie. W tej sprawie będziemy kontaktować się z naszymi słuchaczami

Informacje o nowej organizacji naszych zajęć podamy tak szybko jak będzie to możliwe.

Życzymy zdrowia i wytrwałości.