Organizacja zajęć w Uniwersytecie Otwartym. Komunikat nr 4

Data publikacji: piątek, 24.04.2020

Szanowni Państwo,

Mamy nowe ustalenia i wiemy już, że zajęcia w uczelniach wyższych zawieszone będą co najmniej do 24 maja. Przed nami kolejny miesiąc oczekiwania i niepewności. W tej sytuacji podjęliśmy jednak wstępne decyzje co do organizacji naszych zajęć z trymestru zimowego i wiosennego.

1. Niedokończone zajęcia z trymestru zimowego będziemy prowadzić częściowo w systemie zdalnym a częściowo tradycyjnie. W przyszłym tygodniu opracujemy propozycje (również nowe terminy) dla słuchaczy każdego takiego kursu i wyślemy je Państwu drogą mailową.
  2. Uruchomione już kursy trymestru wiosennego realizowane będą albo online w całości lub tylko w części (od połowy maja), albo tylko tradycyjnie (od czerwca - jeśli to będzie możliwe, lub od września i wtedy nawet do końca roku kalendarzowego). W tych wypadkach konieczna będzie zgoda wykładowcy i słuchaczy kursu.
  3. Pozostałe kursy będą odwołane a wpłacone za nie pieniądze, zwrócone w całości słuchaczom na ich konto bankowe. Informacje o tym jakie to będą kursy, prześlemy na Państwa adresy w maju.

Zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję, skontaktujemy się z naszymi słuchaczami i to w końcu od Państwa będzie zależało, który z kursów i jaką metodą będzie się odbywał.

Życzymy wytrwałości, cierpliwości i zdrowia przede wszystkim.