Nagłówek Uniwersytetu Otwartego UAM

Ostatni trymestr zajęć w tym roku akademickim Zapraszamy wykładowców UAM do współpracy.

Data publikacji: piątek, 07.01.2022

W Uniwersytecie Otwartym UAM trwają jeszcze zajęcia jesiennego trymestru. Uruchomiliśmy ponad 42 kursy dla ponad 800 słuchaczy. Zakończyliśmy już też rekrutację na drugi trymestr zimowy. Rozpoczynamy więc prace nad organizacją naszych studiów w ostatnim trymestrze tego roku akademickiego. Planujemy, że oferta ukaże się na stronie internetowej Uniwersytetu Otwartego 25 lutego, a zajęcia tego wiosennego trymestru ruszą w drugiej połowie marca.

W tej sytuacji zwracamy się do wszystkich pracowników UAM z prośbą o zgłaszanie propozycji tematów kursów do 24 stycznia, by mieć czas na ich opracowanie  i zatwierdzenie przez Radę Programową UO UAM. Można to zrobić za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału  lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Pandemia spowodowała, że znowu prowadzimy zajęcia wyłącznie w trybie online.  Niestety koronawirus nie ustępuję. Nie wykluczamy kursów stacjonarnych, ale prosimy naszych wykładowców, by w swoich deklaracjach zaznaczyli, na ile jest możliwe ich przeprowadzenie w trybie kształcenia zdalnego.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony i kont w mediach społecznościowych.

Liczymy na współpracę  i pomoc w realizacji naszego projektu