Przedłużamy termin zapisów do 31 grudnia.

Data publikacji: wtorek, 20.12.2022

Szanowni Państwo,

Pierwszy termin zapisów na wszystkie kursy mija dzisiaj o północy. Informacje o uruchomionych zajęciach, osoby zakwalifikowane będą otrzymywać w najbliższych dniach, lub tuż po Świętach,  Od 30 grudnia zaczniemy przyjmowanie wpłat na zatwierdzone do tej pory kursy. Mamy jednak jeszcze wolne miejsca i tworzymy też listy rezerwowe. Są grupy gdzie brakuje nam tylko kilku osób.

Przedłużamy więc termin zapisów na 46 kursów aż do 31 grudnia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Warto pomyśleć o planach i zobowiązaniach na Nowy Rok.

Przypominamy, że o zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia w trymestrze zimowym rozpoczynamy w drugiej połowie stycznia 2023 roku.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Przesyłamy Państwu życzenia by upłynęły one przede wszystkim w zdrowiu i spokoju a w nachodzącym Nowym Roku życzymy jeszcze raz dużo zdrowia i by spełniły się nasze nadzieje i oczekiwania.

Do siego roku.

Uniwersytet Otwarty UAM