Przygotowania do trymestru wiosennego. Zapraszamy pracowników UAM do współpracy.

Data publikacji: czwartek, 07.01.2021

W Uniwersytecie Otwartym UAM trwają jeszcze zajęcia jesiennego trymestru. Uruchomiliśmy blisko trzydzieści kursów dla ponad 500 słuchaczy. Zakończyliśmy już też rekrutację na drugi trymestr zimowy. Rozpoczynamy więc prace nad organizacją naszych studiów w ostatnim trymestrze tego roku akademickiego. Planujemy, że oferta ukaże się na stronie internetowej Uniwersytetu Otwartego 22 lutego, a zajęcia tego wiosennego trymestru ruszą w drugiej połowie marca.

Zwracamy się więc do wszystkich pracowników UAM z prośbą o zgłaszanie propozycji tematów kursów do 25 stycznia, by mieć czas na ich opracowanie  i zatwierdzenie przez Radę Programową  UO UAM. Można to zrobić za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału  lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Wybuch pandemii, spowodował, że od maja ubiegłego roku nasze zajęcia. prowadzimy wyłącznie w trybie online.  Niestety koronawirus nie ustępuję. Władze rektorskie  zadecydowały, by w naszym Uniwersytecie  podstawową formą kształcenia dalej był tryb zdalny z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Podobnie będzie w Uniwersytecie Otwartym, bowiem najważniejszym dla nas pozostaje bezpieczeństwo naszych słuchaczy i wykładowców.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony i kont w mediach społecznościowych.

Liczymy na współpracę  i pomóc w realizacji naszego projektu.