Nagłówek Uniwersytetu Otwartego UAM

Przygotowania do trymestru zimowego. Zapraszamy wykładowców UAM do współpracy

Data publikacji: sobota, 24.10.2020

Rozpoczęliśmy nowy rok akademicki. Mamy za sobą niezwykłą inaugurację, z udziałem najwyższych władz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza z JM Rektorem panią prof. Bogumiłą Kaniewską i fascynującym wykładem o zespole The Beatles prof. Andrzeja Lesickiego, Rektora naszej uczelni w poprzedniej kadencji.

Od 23 października ruszyły zajęcia w trymestrze jesiennym na 24 kursach dla ponad czterystu słuchaczy. To prawie tyle, ile mieliśmy średnio w czasach przed pandemią. Są jeszcze wolne miejsca, prosimy zajrzeć do oferty lub o ewentualny kontakt telefoniczny. Przypominamy, że w warunkach pandemii, są to kursy prowadzone wyłącznie online

Już teraz jednak pracujemy nad programem trymestru zimowego. Niestety koronawirus atakuje, sytuacja epidemiczna jest coraz dramatyczniejsza, ale nie poddajemy się. Nie możemy zawieść zaufania mieszkańców Poznania i regionu. Do tej pory przez cztery lata zapisało się na nasze kursy ponad 16 tysięcy osób.

Zwracamy się więc do wszystkich pracowników UAM z prośbą o zgłaszanie tematów zajęć do 9 listopada za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału  lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Zajęcia dalej będziemy prowadzić w trybie zdalnym, bo bezpieczeństwo naszych słuchaczy i wykładowców jest dla nas priorytetem. Rozpoczną się one w drugiej połowie stycznia.

Liczymy na współpracę  i pomoc w realizacji naszego projektu.