Zmiany w organizacji zajęć w Uniwersytecie Otwartym.

Data publikacji: wtorek, 10.03.2020

Z powodu zagrożenia rozprzestrzenianiem się koronawirusa, od środy 11 marca do wtorku 24 marca włącznie, UAM zawiesza wszystkie zajęcia na uczelni – taką decyzję podjął rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. Andrzej Lesicki.

W związku z tym zawiadamiamy naszych słuchaczy o zawieszeniu kursów realizowanych w tym terminie również w Uniwersytecie Otwartym. Dotyczy to ostatnich zajęć prowadzonych jeszcze w trymestrze zimowym. Sposób ich odrobienia wykładowcy uzgodnią z naszymi słuchaczami. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że zajęcia w trymestrze wiosennym  planujemy rozpocząć z tygodniowym opóźnieniem, to jest od 25 marca. Proszę oczekiwać w tej sprawie kolejnych komunikatów.

Życzymy zdrowia wszystkim naszym słuchaczom, ich bliskim i nam wszystkim.