Ostatni trymestr zajęć w tym roku akademickim Zapraszamy wykładowców UAM do współpracy.

Data publikacji: wtorek, 09.01.2024

Zakończyliśmy rekrutację na drugi trymestr zimowy, ale rozpoczynamy już prace nad organizacją naszych kursów w ostatnim trymestrze tego roku akademickiego. Planujemy, że oferta ukaże się na stronie internetowej Uniwersytetu Otwartego 23 lutego, a  pierwsze zajęcia tego wiosennego trymestru ruszą 3 kwietnia.

Zwracamy się więc do wszystkich pracowników UAM z prośbą o zgłaszanie propozycji tematów kursów do 27 stycznia, by mieć czas na ich opracowanie  i zatwierdzenie przez Radę Programową UO UAM. Można to zrobić za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału  lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Serdecznie zachęcamy do składania propozycji kursów.

Zapraszamy do współpracy.