Stylizowana fotografia budynku Collegium Minus.

Dodatkowa rekrutacja na kurs języka hiszpańskiego

Data publikacji: 19.09.2018

Szanowni Państwo,

W związku z dużym zainteresowaniem kursami języka hiszpańskiego informujemy, że w edycji jesiennej 2018/19 zostanie uruchomiona rekrutacja na dodatkowy kurs tego języka, odpowiadający programowo poziomowi A1.

Zapisy na ten kurs rozpoczną się 21.09. o północy i wówczas też kurs ten pojawi się w naszej ofercie na stronie UO.

Serdecznie zapraszamy!

Rozpoczynają się zapisy na trymestr jesienny.

Data publikacji: 07.09.2018

Zgodnie z zapowiedziami, przedstawiamy propozycje kursów oferowanych w jesiennym trymestrze. Możecie już Państwo zapisywać się na wybrane przez siebie zajęcia. W naszej ofercie znalazła się rekordową liczba 95 kursów (niestety jeden z zapowiadanych został przesunięty na następny trymestr). Rekrutacja trwa aż do 30 września, ale proszę pamiętać, że o zakwalifikowaniu się do poszczególnych grup decyduje kolejność zgłoszeń.

Pierwsze zajęcia rozpoczniemy w połowie października. Uroczysta inauguracja roku akademickiego, na którą już teraz serdecznie zapraszamy, odbędzie się 11 października o godz. 18.00 w Małej Auli Collegium Minus UAM przy ul Wieniawskiego 1.

Czekamy na wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej. Zachęcamy do rozwijania swoich pasji. Zapraszamy do społeczności akademickiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Nowa oferta już wkrótce!

Data publikacji: 28.08.2018

Drodzy słuchacze,

Przypominamy, że nasza nowa oferta pojawi się na stronie UO już 07.09.

Serdecznie zapraszamy!