Nagłówek Uniwersytetu Otwartego UAM

Aktualności

Stylizowana fotografia budynku Collegium Minus.

Trwa rekrutacja na trymestr zimowy.

Data publikacji: 09.12.2018

       Informujemy, że od 30 listopada 2018 roku przyjmujemy zapisy na trymestr zimowy. Oferujemy 60  kursów - te najpopularniejsze z poprzednich trymestrów oraz 36  zupełnie nowych. Zajęcia rozpoczniemy w połowie stycznia przyszłego roku. Zapisy będą trwały do 23 grudnia, niektóre może nawet trochę dłużej. Proszę pamiętać, że ostatecznie o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

       W tym tygodniu rozpoczniemy przyjmowanie wpłat na zatwierdzone do tej pory kursy. Proszę więc oczekiwać w tej sprawie pierwszych powiadomień. Są grupy gdzie brakuje nam jeszcze tylko kilku osób – w tym przypadku informacje o wpłatach wysyłać będziemy w kolejnym tygodniu.

Uwaga!

Nadal przyjmujemy zapisy na wszystkie zajęcia. Zachęcamy do podjęcia szybkich decyzji. Od nich zależy, które kursy ostatecznie uruchomimy.

Więcej informacji...

Nadchodzi nowy trymestr

Data publikacji: 26.11.2018

Trwają już zajęcia w jesiennym trymestrze a my kończymy przygotowania do uruchomienia następnego trymestru w tym roku akademickim. Już 30 listopada przedstawimy na naszej stronie pełną ofertę kursów. Pojawią się kolejne nowe tematy. Od tego dnia będzie też  można zapisywać się na wybrane zajęcia. Przypominamy, że o zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia w trymestrze zimowym rozpoczną się w połowie stycznia 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy

Więcej informacji...