Stylizowana fotografia budynku Collegium Minus.

Dodatkowe zapisy!

Data publikacji: 13.10.2018

UWAGA!

Informujemy, że uruchomiliśmy dodatkowe zapisy na następujące kursy:

1) Przesłuchanie- techniki wykrywania nieszczerości (zapisy do 17.10.2018)

2) Tajemnice Kosmosu. Najnowsze osiągnięcia nauki (zapisy do 17.10.2018)

3) Jak pozbyć się akcentu w języku angielskim (zapisy do 18.10.2018)

4) Typowe błędy wymowy w języku angielskim u Polaków z elementami intonacji, gramatyki i słownictwa (zapisy do 18.10.2018)

5) Psychologia człowieka II (zapisy do 20.10.2018)

Podane terminy odnoszą się również do terminu wnoszenia opłat za kurs.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

Inauguracja nowego roku akademickiego w Uniwersytecie Otwartym UAM.

Data publikacji: 07.10.2018

Zapraszamy na uroczystą inauguracje roku akademickiego w Uniwersytecie Otwartym UAM, która odbędzie się w czwartek 11 października br. o godz. 18.00 w Sali Lubrańskiego  w Collegium Minus przy ul Wieniawskiego 1.

W programie uroczystości przewidujemy wystąpienia władz rektorskich, sprawozdanie Pełnomocnika Rektora ds. Uniwersytetu Otwartego UAM, wręczenie nagród wykładowcom i słuchaczom oraz wykład inauguracyjny pana prof. dr hab. Zbigniewa Pilarczyka pt. „To co nie udało się jezuitom, zrobił…lekarz – inne spojrzenie na historię Uniwersytetu Poznańskiego”.

Dla naszych słuchaczy inauguracja będzie okazją do spotkania ulubionych wykładowców, poznania władz uczelni i Rady Programowej UO UAM oraz zapoznania się z planami rozwoju Uniwersytetu Otwartego..

Więcej informacji...