Nagłówek Uniwersytetu Otwartego UAM

Aktualności

Stylizowana fotografia budynku Collegium Minus.

Przedłużamy termin zapisów do 9 października.

Data publikacji: 03.10.2023

Pierwszy termin zapisów na wszystkie kursy mija dzisiaj  o północy  ale mamy jeszcze wolne miejsca i  do 9 października  będziemy przyjmować zgłoszenia na  ponad 40 kursów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Warto pomyśleć o planach i marzeniach w nowym roku akademickim.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji...

Rozpoczynamy rekrutację. Pierwszy trymestr – 2023/2024.

Data publikacji: 10.09.2023

Za nami już siedem lat działalności Uniwersytetu Otwartego UAM. Od jesieni 2016 roku, kiedy to rozpoczęliśmy pierwsze zajęcia, do dzisiaj uruchomiliśmy 616 kursów dla ponad 12 tysięcy słuchaczy.

Kończymy przygotowania do nowego roku akademickiego. W pierwszym trymestrze chcemy zaproponować 89 kursów - te najpopularniejsze z poprzednich lat oraz wiele zupełnie nowych. Większość poprowadzimy w trybie online, ale spora ich część  odbędzie się w trybie tradycyjnym, kontaktowym.

Pełna oferta kursów wraz z szczegółowym opisem pojawi się na naszej stronie internetowej o północy z czwartku na piątek 15 września. Od tego momentu będzie też można zapisywać się na wybrane zajęcia

Przypominamy, że o zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Planujemy, że zajęcia rozpoczną się po 20 października.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji...