Stylizowana fotografia budynku Collegium Minus.

RUSZAMY! Mamy już nowa ofertę.

Data publikacji: 17.09.2020

Dzisiaj o północy przedstawimy na naszej stronie pełną ofertę kursów w trymestrze jesiennym. Proponujemy 52 kursy,  pojawią się nowe, interesujące tematy. Od tego momentu będzie też  można zapisywać się na wybrane zajęcia. Przypominamy, że o zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy będą trwały do 5 października, natomiast pierwsze wykłady i warsztaty rozpoczną się po 23 października.

W tym roku wybuch pandemii, spowodował, że od maja nasze zajęcia. prowadzimy wyłącznie w trybie online. W taki sposób poprowadziliśmy do tej pory 22 kursy.  Niestety koronawirus nie ustępuję.

Jego Magnificencja Rektor UAM w swym ostatnim zarządzeniu zadecydował, by w naszym Uniwersytecie  podstawową formą kształcenia był tryb zdalny z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Podobnie będzie w Uniwersytecie Otwartym, bowiem najważniejszym dla nas pozostaje bezpieczeństwo naszych słuchaczy i wykładowców. Wszystkie proponowane kursy będą więc odbywały się dalej wyłącznie online.

Więcej informacji...

Zmiana godzin urzędowania Biura UO

Data publikacji: 01.06.2020

Szanowni Państwo,

Począwszy od 1 czerwca 2020, biuro będzie otwarte w następujących dniach i godzinach:

poniedziałek- 13.00-17.00

wtorek-15.00-19.00

środa- 13.00-17.00

czwartek- 14.00-17.00

piątek- nieczynne

Istnieje również możliwość umówienia się poza podanymi terminami, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.