Stylizowana fotografia budynku Collegium Minus.

Przygotowania do trymestru wiosennego. Zapraszamy wykładowców UAM do współpracy

Data publikacji: 09.01.2020

W Uniwersytecie Otwartym UAM trwają ostatnie zajęcia jesiennego trymestru. Uruchomiliśmy 32 kursy (rekord w naszej historii) dla ponad 600 słuchaczy. Kończymy organizację trymestru zimowego. Już teraz jednak pracujemy nad programem ostatniego w tym roku akademickim, trymestru wiosennego. W tej sytuacji zwracamy się do wszystkich pracowników UAM z prośbą o zgłaszanie tematów zajęć do 20 stycznia, by mieć czas na ich opracowanie  i zatwierdzenie przez Radę Programową  UO UAM.

Zapraszamy do zgłaszania ofert za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału  lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Liczymy na współpracę  i pomóc w realizacji naszego projektu.

Więcej informacji...

Zmiana miejsca urzędowania UO

Data publikacji: 04.12.2019

Uwaga!

Z dniem 09.12. biuro Uniwersytetu Otwartego zostaje przeniesione do nowego pomieszczenia  B 108 w tym samym budynku, ul. św. Marcin 78.

Z uwagi na konieczność przeprowadzenia prac remontowych, ponowne otwarcie biura nastąpi 09.12.19.

Za utrudnienia przepraszamy.