Po wakacjach nowy rok akademicki – 2024/2025. Zapraszamy wykładowców UAM do współpracy.

Data publikacji: piątek, 07.06.2024

W Uniwersytecie Otwartym UAM trwają jeszcze ostatnie kursy w roku akademickim 2023/2024. Był to kolejny rok rekordowy - uruchomiliśmy 153 kursy dla 2739 słuchaczy.

Przygotowujemy się do organizacji nowego roku akademickiego 2024/2025. Następne propozycje pojawią się na naszej stronie internetowej dopiero we wrześniu, a więc po wakacjach. Planujemy, że zajęcia jesiennego trymestru będziemy prowadzić tak w trybie online jak i stacjonarnym. Rozpoczną się w drugiej połowie października 2024 roku..

W tej sytuacji zwracamy się do wszystkich pracowników UAM z prośbą o zgłaszanie tematów zajęć do 26 czerwca, by mieć czas na ich opracowanie  i zatwierdzenie przez Radę Programową  UO UAM.

Prosimy o zgłaszanie ofert za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału  lub bezpośrednio na adres mailowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Liczymy na współpracę  i pomóc w realizacji naszego projektu