Przygotowania do trymestru zimowego. Zapraszamy wykładowców UAM do współpracy

Data publikacji: czwartek, 21.10.2021

Rozpoczęliśmy nowy rok akademicki. Wczoraj odbyła się uroczysta inauguracja, z udziałem najwyższych władz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza z JM Rektorem panią profesor Bogumiłą Kaniewską i jakże aktualnym dzisiaj wykładem pani profesor Sławomiry Wronkowskiej - Jaśkiewicz pt. „Władza prawodawcza a obywatel”.

Od 22 października ruszają zajęcia w trymestrze jesiennym na ponad 40 kursach dla ponad 700 słuchaczy. To rekordowy trymestr w naszej historii.

Już teraz jednak pracujemy nad programem trymestru zimowego. Niestety koronawirus atakuje, sytuacja epidemiczna znowu staje się coraz dramatyczniejsza i być może wrócimy do zajęć realizowanych wyłącznie w trybie zdalnym. Planujemy, że oferta ukaże się na stronie internetowej Uniwersytetu Otwartego 3 grudnia, a zajęcia tego zimowego trymestru ruszą w drugiej połowie stycznia przyszłego roku.

Zwracamy się więc do wszystkich pracowników UAM z prośbą o zgłaszanie tematów kursów do 8 listopada za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału  lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Liczymy na pomoc w realizacji naszego projektu.

Zapraszamy do współpracy.